Obsługa techniczna

CENTRÓW HANDLOWYCH i wspólnot

O firmie

Spółka Well-Bud rozpoczęła swoją działalność w 2006 r. Założycielem firmy, a zarazem Prezesem Zarządu jest p. Andrzej Woźniak – osoba od 20 lat pracująca pod swoja marką w branży usług budowlanych.

Poprzez współpracę jedynie z zaufanymi ekipami pracowniczymi zapewniamy Naszym Klientom najwyższą jakość wykonania za przystępną cenę. Jesteśmy wierni zasadzie, że najlepszą reklamą stanowia polecenia naszych usług przez zadowolonych Klientów dlatego do wszelkich, nawet tych najmniejszych zleceń podchodzimy osobiście, ze szczególną starannością.

Dzięki posiadanym rabatom w składach budowlanych Naszym Klientom zapewniamy materiały w atrakcyjnych cenach. Na wykonane prace dajemy gwarancje a jako legalnie działający podmiot na wszelkie roboty wystawiamy faktury VAT. Klientów zapraszamy do zapoznania się z Naszymi referencjami oraz galerią zdjęć z wykonanych przez Nas robót.
Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i jej najbliższych okolic.

image0000011
1
Odbojnice nierdzewne

Odbojnice nierdzewne to jedne z najbardziej typowych odbojnic, znajdujących zastosowanie we wszelkich powierzchniach handlowych gdzie odbywa się ruch wózków sklepowych i transportowych.  

2
Uszczelnienia przejść PPOŻ

Przejścia ppoż to elementy wbudowane do budynków, które mają zapewnić zabezpieczenie przeciwpożarowe przejść instalacyjnych rur, kabli elektrycznych

3
Dylatacje

Dylatacje wykonuje się po to, by zapobiegać niszczeniu posadzki lub innych elementów konstrukcyjnych, odkształceniom paneli oraz ich zarysowaniu

4
Odwodnienia liniowe

Rozwiązanie to można zastosować w nowo powstających oraz użytkowanych budynkach, zyskując trwałe, bezobsługowe i skuteczne odwodnienie powierzchni o dowolnym metrażu.

1
Obsługa techniczna

Oferowany przez nas zakres prac obejmuje obsługę wszystkich instalacji występujących na obiekcie

3
Prace modernizacyjne / rozbudowa

W ramach współpracy z Dyrekcją danego obiektu, bądź poszczególnymi najemcami prowadzimy prace modernizacyjne instalacji technicznych.

4
Przeglądy wymagane prawem

Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie wymagane prawem przeglądy poszczególnych instalacji bądź budynku.

2
Obsługa techniczna wspólnot

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, obiekty budowlane muszą być utrzymane we właściwym stanie, który nie zagraża bezpieczeństwu ich użytkowania.