O firmie

 

 

Spółka Well-Bud rozpoczęła swoją działalność w 2006 r. Założycielem firmy, a zarazem Prezesem Zarządu jest p. Andrzej Woźniak – osoba od 20 lat pracująca pod swoja marką w branży usług budowlanych.

Poprzez współpracę jedynie z zaufanymi ekipami pracowniczymi zapewniamy Naszym Klientom najwyższą jakość wykonania za przystępną cenę. Jesteśmy wierni zasadzie, że najlepszą reklamą stanowia polecenia naszych usług przez zadowolonych Klientów dlatego do wszelkich, nawet tych najmniejszych zleceń podchodzimy osobiście, ze szczególną starannością.


Do Naszych specjalizacji możemy zaliczyć:

- kompleksowe budowy obiektów
- pokrycia dachowe
- wykończenia wewnętrzne i zewnętrzne
- remonty i adaptacje
- utrzymanie w ruchu i konserwacje budynków

 

Dzięki posiadanym rabatom w składach budowlanych Naszym Klientom zapewniamy materiały w atrakcyjnych cenach. Na wykonane prace dajemy gwarancje a jako legalnie działający podmiot na wszelkie roboty wystawiamy faktury VAT. Klientów zapraszamy do zapoznania się z Naszymi referencjami oraz galerią zdjęć z wykonanych przez Nas robót.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i jej najbliższych okolic.